DOVOLENÁ - ve dnech 30.5. - 29.6. máme dovolenou - všechny objednávky z toho období budeme odesílat 30.6. Děkujeme za pochopení

Jak levně proměnit dětský pokoj

Děti mají čas od času rády, když jejich pokojík dostane nový kabátek. Taková proměna ale někdy může pořádně zamávat s rodinným rozpočtem.

Přinášíme vám pár tipů, jak proměnit dětský pokoj levně a rychle a přesto vykouzlit úsměv na tváří vašich ratolestí.

  1. Samolepky na zeď: Samolepky na zeď je náš top tip - jsou snadným způsobem, jak rychle a levně proměnit vzhled pokoje. Můžete si vybrat ze široké škály vzorů a motivů, jako jsou hvězdy, auta nebo zvířata. Samolepky jsou snadno odstranitelné, takže můžete pokoj snadno předělat, když vaše dítě vyroste nebo změní zájmy - klidně i několikrát do roka:) Mezi naše nejoblíbenější motivy patří samolepky v boho stylu. 

  2. Obrazy na zeď: jsou dalším zaručeným tipem, jak proměnit a oživit pokojík. Stačí zarámovat naše dětské obrázky na plátně a je hotovo! Vybírat můžete z jednotlivých designů nebo zvolit rovnou celou kolekci.

  3. Hodiny: v dnešní době se sice čas dozvíte na každém telefonu nebo tabletu, ale klasické dřevěné hodiny mají prostě své kouzlo. Třeba tyhle s motivem medvídka jsou prostě kouzelné!

  4. Koš na hračky: Aby se vaše dítě mohlo snadno zbavit nepořádku, můžete do pokoje přidat koš na hračky. Snadno a rychle tak uklidíte hračky a koše navíc vypadají skvěle designově.