SLEVA 20% na vše při nákupu nad 500 Kč! Využijte toho, že jsou děti na prázdninách a venku a zkrášlete jim pokojíček. S kódem: PRAZDNINY20 od nás při nákupu nad 500 Kč dostanete slevu 20% na vše:)

Latt

Vdechněte nábytku IKEA Latt nový život s našimi veselými a kreativními samolepkami! Tyto samolepky jsou navrženy tak, aby proměnily sadu stolečku a židliček Latt v unikátní kousky, které nadchnou každé dítě. Vyberte si z široké nabídky oblíbených dětských motivů, jako jsou roztomilí dinosauři, rychlá autíčka, dobrodružná džungle, pestrobarevné kytičky a půvabní motýlci. Díky těmto motivům se nábytek Latt stane středobodem dětského pokojíčku.

Naše samolepky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu používání. Jsou navrženy tak, aby byly snadno aplikovatelné a odstranitelné, což umožňuje měnit vzhled nábytku podle aktuálních preferencí vašeho dítěte bez obav z poškození povrchu.

Pro jednotný a stylový vzhled můžete stejnými motivy oblepit i další nábytek IKEA, jako jsou Kallax, Lack, Malm nebo Flisat. Vytvořte harmonický a hravý prostor, kde se vaše děti budou cítit šťastně a kreativně.

Oživte sady nábytku Latt s našimi kvalitními samolepkami a přeměňte dětský pokojíček v magické místo plné barev a radosti!

Nejprodávanější

930 latt
Samolepky na nábytek IKEA LATT - VESNIČKA
Vyprodáno
Kód: VESNICKA-LATT
 
689 Kč
244 latt
Samolepky na nábytek IKEA LATT - VESMÍR A KOSMONAUTI
Vyprodáno
Kód: VESMIRAKOSMONAUTI-LATT
 
689 Kč
297 latt
 
689 Kč
1286 latt
Samolepky na nábytek IKEA LATT - RŮŽOVÍ MOTÝLCI
Vyprodáno
Kód: RUZOVIMOTYLCI-LATT
 
689 Kč
490 latt
Samolepky na nábytek IKEA LATT - RŮŽOVÉ PUNTÍKY
Vyprodáno
Kód: RUZOVEPUNTIKY-LATT
 
689 Kč
16 položek celkem

Cena

689690
1689690
686 latt Kód: ABECEDA-LATT
LATT Kód: AUTANASTAVBE-LATT
1365 latt
Novinka
Kód: CHALOUPKANAHORACH-LATT
490 latt Kód: RUZOVEPUNTIKY-LATT
244 latt
Novinka
Kód: VESMIRAKOSMONAUTI-LATT
GARANCE VRÁCENÍ
Garance vrácení
do 30 dnů