SLEVA 20% na vše při nákupu nad 500 Kč! Využijte toho, že jsou děti na prázdninách a venku a zkrášlete jim pokojíček. S kódem: PRAZDNINY20 od nás při nákupu nad 500 Kč dostanete slevu 20% na vše:)

Malm

Proměňte komodu IKEA Malm v hravý a jedinečný kousek nábytku s našimi kreativními samolepkami!

Tyto samolepky jsou ideální pro přidání barev a fantazie do dětského pokojíčku. Vyberte si z pestré nabídky oblíbených dětských motivů, jako jsou roztomilí dinosauři, letadla, zvířátka, pestrobarevné kytičky a půvabní motýlci. Díky těmto motivům se nábytek Malm stane neodolatelným a inspirujícím doplňkem každého dětského pokoje.

Naše samolepky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu používání. Jsou navrženy tak, aby šly snadno aplikovat i odstranit, což umožňuje flexibilní změny designu podle aktuálních přání a vkusu vašeho dítěte, aniž by došlo k poškození povrchu nábytku.

Pro dosažení jednotného a stylového vzhledu můžete stejnými motivy oblepit i další nábytek IKEA, jako jsou Kallax, Lack, Latt nebo Flisat. Tímto způsobem vytvoříte harmonický a kreativní prostor, ve kterém se vaše děti budou cítit šťastně a pohodlně.

Dodejte nábytku Malm nový vzhled s našimi samolepkami a přeměňte dětský pokojíček na kouzelné místo plné barev a radosti!

Nejprodávanější

930 malm
Samolepky na nábytek IKEA MALM - VESNIČKA
Vyprodáno
Kód: VESNICKA-MALM
 
789 Kč
244 malm
Samolepky na nábytek IKEA MALM - VESMÍR A KOSMONAUTI
Vyprodáno
Kód: VESMIRAKOSMONAUTI-MALM
 
789 Kč
297 malm
 
789 Kč
1286 malm
Samolepky na nábytek IKEA MALM - RŮŽOVÍ MOTÝLCI
Vyprodáno
Kód: RUZOVIMOTYLCI-MALM
 
789 Kč
490 malm
Samolepky na nábytek IKEA MALM - RŮŽOVÉ PUNTÍKY
Vyprodáno
Kód: RUZOVEPUNTIKY-MALM
 
789 Kč
16 položek celkem

Cena

789790
1789790
686 malm Kód: ABECEDA-MALM
1250 malm Kód: AUTANASTAVBE-MALM
1365 malm Kód: CHALOUPKANAHORACH-MALM
244 malm
Novinka
Kód: VESMIRAKOSMONAUTI-MALM
GARANCE VRÁCENÍ
Garance vrácení
do 30 dnů