SLEVA 20% na vše při nákupu nad 500 Kč! Využijte toho, že jsou děti na prázdninách a venku a zkrášlete jim pokojíček. S kódem: PRAZDNINY20 od nás při nákupu nad 500 Kč dostanete slevu 20% na vše:)

Lack

Oživte nábytek IKEA Lack s našimi veselými a barevnými samolepkami, které promění každý kus ve stylový a hravý doplněk dětského pokojíčku! Nabízíme širokou škálu oblíbených dětských motivů, včetně roztomilých dinosaurů, rychlých autíček, dobrodružné džungle, pestrobarevných kytiček, půvabných motýlků, letadel, vesmírných motivů, farmy a zvířátek. Tyto motivy přinášejí do dětského pokoje fantazii a radost.

Naše samolepky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné a dlouho vydrží. Jsou navrženy tak, aby byly snadno aplikovatelné a odstranitelné, což znamená, že můžete měnit vzhled nábytku bez obav z poškození povrchu.

Pro jednotný vzhled můžete stejný motiv samolepky použít i na další nábytek IKEA, jako jsou Kallax, Latt, Malm nebo Flisat. Tímto způsobem snadno sladíte celý pokojíček do jednoho stylu a vytvoříte harmonické prostředí, kde se vaše děti budou cítit příjemně a spokojeně.

Dodejte nábytku Lack nový vzhled s našimi samolepkami a proměňte dětský pokojíček v kouzelné místo plné barev a hravosti!

Nejprodávanější

930 lack
Samolepky na nábytek IKEA LACK - VESNIČKA
Vyprodáno
Kód: VESNICKA-LACK
 
399 Kč
244 lack
Samolepky na nábytek IKEA LACK - VESMÍR A KOSMONAUTI
Vyprodáno
Kód: VESMIRAKOSMONAUTI-LACK
 
399 Kč
297 lack
 
399 Kč
1286 lack
Samolepky na nábytek IKEA LACK - RŮŽOVÍ MOTÝLCI
Vyprodáno
Kód: RUZOVIMOTYLCI-LACK
 
399 Kč
490 lack
Samolepky na nábytek IKEA LACK - RŮŽOVÉ PUNTÍKY
Vyprodáno
Kód: RUZOVEPUNTIKY-LACK
 
399 Kč
16 položek celkem

Cena

399400
1399400
1250 lack Kód: AUTANASTAVBE-LACK
1365 lack Kód: CHALOUPKANAHORACH-LACK
1053 lack Kód: MESTECKOASILNICE-LACK
244 lack
Novinka
Kód: VESMIRAKOSMONAUTI-LACK
GARANCE VRÁCENÍ
Garance vrácení
do 30 dnů